KURSA KATIL KAPAT

Bu eğitimdeki yerinizi garantilemek için hemen satın alın!

Kişi Açıklama Fiyat
Aerial Silk & Aerial Yoga, Kadıköy 205.00 tl
Havale/EFT ile ödeme işlemi için aşağıdaki hesap numarasına ya da IBAN numarasına ödeme yapabilirisiniz.

Onpano Eğitim Hizmetleri Tanıtım ve Pazarlama Ltd Şti.
Garanti Bankası - İstanbul/Kızıltoprak Şb.
Şube Kodu: 719
Hesap Numarası: 6298041
IBAN: TR 06 0006 2000 7190 0006 2980 41

Aerial Silk & Aerial Yoga

Eğlenceli, adrenalin dolu, baştan ayağa bütün kaslarınızın çalıştığını hissedeceksiniz!
5 kişilik
Bağdat Caddesi, Abdülkadir Noyan Sk., Ahenk Apt., No:344, Daire:7, Erenköy, İstanbul ( Divan Pub Karşısı, Erenköy Işıklar)
Kadıköy, Erenköy
Telefonu Göster (216) 478 17 68
205 ₺
Yoga,Fitness

kurs hakkında

En eğlenceli, adrenalin dolu, baştan ayağa bütün kaslarınızın çalıştığını hissedeceğiniz egzersiz sınıfını denemeye hazır mısınız?

Sirk sanatları ve modern dansın birleşiminden doğmuş olan bu metot tavandan sarkan, uzun, yumuşak kumaşlar kullanılarak yapılıyor.
Tırmanmaları, asılmaları, denge pozlarını, omurganın derin rotasyonlarını, bedeni serbest bırakabilmeyi içerdiğinden; güçlü kollar, sağlam bacaklar, sıkı bir karın ve kalça ve sağlıklı bir omurgaya sahip olmanızı sağlıyor. Dengenizi test ederken, bedeninize güvenmeyi öğreniyorsunuz.

Aerial Silk’te havalara uçup tırmanırken Aerial Yoga kısmında ayaklarımız yere basıyor. Zaman zaman daha zor derinleştiğiniz yoga pozlarını kolaylıkla deneyimleyip, güçleniyor ve esneklik kazanıyorsunuz. İmkansız gibi duran ters duruşları rahatlıkla yaparak tazeleyici etkisi ile gençliğinize gençlik katıyor, omurganıza nefes aldırıyorsunuz.

zaman bilgisi

4 ders sürmektedir. Lütfen randevu alınız.

uyarılar

Derslerde rahat ve çok bol olmayan, vücudun hareketlerini belli edecek, esnekliği olan eşofman, tayt ve t-shirtler giyilmesi tavsiye edilir. Derslerde ayakkabı giyilmemektedir. Yanınızda derste giyeceğiniz bir çorap getirmeniz önerilir. Lütfen sağlık durumunuzda fiziksel ya da duygusal bir değişim olduğunda çalıştığınız eğitmeni bilgilendirin. Bütün eğitmenlerimiz rehabilitasyon konusunda eğitimlidir ve klinik pilates dersi verebilirler. Fakat unutulmamalıdır ki hiç biri doktor değildir. Pilatesin uygunluğu konusunda şüpheleriniz var ise muhakkak doktorunuza danışınız. Doktorunuz aksini söylemedği sürece gebeliğin 8- 14 . haftaları arasında pilates yapmanızı önermiyoruz. Sonrasında doğum olana kadar devam edebilir ve yine doğumdan 6 hafta sonra yine doktorunuza danışarak tekrar başlayabilirsiniz.

eğitmen

Selin Koldaş Denli
Yoga Öğretmeni
 
Ekonomi lisansı üzerine Üretim Yönetimi ve Pazarlama kapsamında yüksek lisans eğitimi aldı. 10 yılı aşan kurumsal iş hayatının yanında 1986 yılında Yıldız Alpar hocalığında bale eğitimi aldı. 1990 yılında başladığı ve milli takımda ülkemizi temsil ettiği yelken sporuna halen devam etmektedir. Bir çok spor dalında aldığı eğitimlerin de katkısıyla beden ve zihin arasındaki bağın ve bu bağın korunmasının, güçlendirilmesinin; nefes, hareket, beden ve zihin bütünlüğünün önemine hakim biri olarak yoga felsefesi ve uygulaması ile buluşan Selin Koldaş Denli, 1998 yılından beri yoganın içinde biri olarak farklı bir çok stüdyoda uygulamalara, yabancı hocaların da farklı ders akışlarını tecrübe edebildiği workshoplara katıldı. Selin Koldaş Denli anatomik açıdan ve branşlar kapsamında farklılık gösteren özel ders akışlarıyla sporculara ve aynı zamanda şirket çalışanlarına özel dersler vermektedir.
Ders ve eğitimlerinin yanında, lisanslı bir yelkenci olarak “YOGA ON BOARD” (https://www.facebook.com/YogaOnBoard ) adı altında denizciler ve denizseverler için teknede ve karada yoga uygulamasını kapsayan projesini yürütmektedir.

ders içeriği

1. Storytelling: Communicating a Narrative
06:59
2. Storytelling: Creative License
04:09
3. Storytelling: Finding Inspiration from Adaptation
07:50
4. Storytelling: Your Screenwriting Project
07:43
5. Impact Through Narrative: Delivering Impact
06:10
6. Impact Through Narrative: Dialogue
04:01
7. Impact Through Narrative: Screenwriting as a Collaborative Medium
04:10
8. The Details: Building Your Budget
09:42
9. The Details: Building Your Crew
05:41
10. The Details: Timeline
02:54
11. The Details: Software & Formatting
05:02
12. Pitching: Writing a Logline
08:18
13. Pitching: Drafting a Treatment
05:59
14. Pitching: The Pitch
06:20
15. Pitching: Ask Yourself This
09:12
Açık Akademi Microsoft Sertified & Courses Company
Yoga,Fitness
205.00 TL
Selin Koldaş Denli
4 ders sürmektedir. Lütfen randevu alınız.
5
Kadıköy, Erenköy

İLGİLENEBİLECEĞİNİZ DİĞER İLANLAR