Gizlilik Politikası

onpano.com müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliğine büyük önem vermektedir.

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.onpano.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler görülmez ve kaydedilmez).

Ödeme sayfasında talep edilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenlik ve gizliliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemizin ya da hizmet aldığımız şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Sitemize vermiş olduğunuz isim, soyad, telefon numarası, e-posta adresi ve benzeri tüm bilgiler gizlilik prensibimiz gereği sitemizin koruması altındadır ve Site Üyelik ve Kullanım Koşulları altında yer alan haller haricinde kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

Sitemize üyelik sürecinde talep edilen isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgileriniz yalnızca fatura bilgilerinin tamamlanması ya da ilgi alanlarınıza yönelik kampanya ve promosyon faaliyetlerinde kullanılması veya spam olarak tabir edilen e-postaların iletilmesinin önlenmesi amacına hizmet etmektedir.

Sitemiz tarafından bu şekilde alınan kişisel bilgiler, Site Üyelik ve Kullanım Koşulları haricindeki hiçbir faaliyette kullanılmamaktadır ve yalnızca resmi makamlarca usulü dairesinde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara bildirilmektedir.

Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, Kullanıcı tarafından www.onpano.com üzerinden yapılabilmektedir

Diğer sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.