KURSA KATIL KAPAT

Bu eğitimdeki yerinizi garantilemek için hemen satın alın!

Kişi Açıklama Fiyat
Vinyasa Yoga, Kadıköy 60.00 tl
Havale/EFT ile ödeme işlemi için aşağıdaki hesap numarasına ya da IBAN numarasına ödeme yapabilirisiniz.

Onpano Eğitim Hizmetleri Tanıtım ve Pazarlama Ltd Şti.
Garanti Bankası - İstanbul/Kızıltoprak Şb.
Şube Kodu: 719
Hesap Numarası: 6298041
IBAN: TR 06 0006 2000 7190 0006 2980 41

Vinyasa Yoga

Kendinize Yapacağınız Tutkulu Araştırmanın Başlangıç Noktası
5 kişilik
Bağdat Caddesi, Abdülkadir Noyan Sk., Ahenk Apt., No:344, Daire:7, Erenköy, İstanbul ( Divan Pub Karşısı, Erenköy Işıklar)
Kadıköy, Erenköy
Telefonu Göster (216) 478 17 68
60 ₺
Yoga

kurs hakkında

Vinyasa, Sanskrit dilinde nefes ve hareketin birlikteliği anlamına gelir, bu tarz yogada belli bir akış söz konusudur. Pozlar, her nefes alışla bir poz, her nefes verişle bir poz şeklinde birbirine bağlanarak bir seriyi oluşturur. Sanskrit kökenine bakarsak “nyasa” yerleştirmek, “vi” ise özel bir şekilde anlamına gelmektedir. Öyleyse vinyasa özel bir şekilde yerleştirmek anlamında kullanılmaktadır. Pozlar birbiri ardına sıralı ve düzenli bir şekilde gelir. Hayat gibi akışkan ve kendi içinde bir düzeni vardır. Gece ve gündüz gibi. Doğum, yaşam ve ölüm gibi…

Vinyasa yoga hayatın döngüsel akışına da vurgu yapmaktadır aynı zamanda.
Güney Hindistan’ın önemli Masterlar’ından Krishnamacharya, vinyasa yogayı sadece fiziksel egzersizlerden oluşan bir sistem olmanın ötesine taşımış ve şöyle demiştir: “Sınıflarımda öyle bir atmosfer yaratmalıyım ki, her öğrenci yogada kendi yolunu bulsun!” Gerçekten de her öğrencinin fiziksel ve ruhsal durumu birbirinden farklıdır. Herkesin yapabildiği, yapamadığı farklıdır.

Vinyasa Yoga kendi sınırlarınızı tanımanıza ve keşfetmemize yardımcı olur.

zaman bilgisi

Salı-Perşembe 10:00

uyarılar

Derslerde rahat ve çok bol olmayan, vücudun hareketlerini belli edecek, esnekliği olan eşofman, tayt ve t-shirtler giyilmesi tavsiye edilir. Derslerde ayakkabı giyilmemektedir. Yanınızda derste giyeceğiniz bir çorap getirmeniz önerilir. Lütfen sağlık durumunuzda fiziksel ya da duygusal bir değişim olduğunda çalıştığınız eğitmeni bilgilendirin. Bütün eğitmenlerimiz rehabilitasyon konusunda eğitimlidir ve klinik pilates dersi verebilirler. Fakat unutulmamalıdır ki hiç biri doktor değildir. Pilatesin uygunluğu konusunda şüpheleriniz var ise muhakkak doktorunuza danışınız. Doktorunuz aksini söylemedği sürece gebeliğin 8- 14 . haftaları arasında pilates yapmanızı önermiyoruz. Sonrasında doğum olana kadar devam edebilir ve yine doğumdan 6 hafta sonra yine doktorunuza danışarak tekrar başlayabilirsiniz. Fiyat bilgisi: Tek ders:60 TL Aylık 4 ders:165 TL Aylık 8 ders:240 TL

eğitmen

Selin Koldaş Denli
Yoga Öğretmeni
 
Ekonomi lisansı üzerine Üretim Yönetimi ve Pazarlama kapsamında yüksek lisans eğitimi aldı. 10 yılı aşan kurumsal iş hayatının yanında 1986 yılında Yıldız Alpar hocalığında bale eğitimi aldı. 1990 yılında başladığı ve milli takımda ülkemizi temsil ettiği yelken sporuna halen devam etmektedir. Bir çok spor dalında aldığı eğitimlerin de katkısıyla beden ve zihin arasındaki bağın ve bu bağın korunmasının, güçlendirilmesinin; nefes, hareket, beden ve zihin bütünlüğünün önemine hakim biri olarak yoga felsefesi ve uygulaması ile buluşan Selin Koldaş Denli, 1998 yılından beri yoganın içinde biri olarak farklı bir çok stüdyoda uygulamalara, yabancı hocaların da farklı ders akışlarını tecrübe edebildiği workshoplara katıldı. Selin Koldaş Denli anatomik açıdan ve branşlar kapsamında farklılık gösteren özel ders akışlarıyla sporculara ve aynı zamanda şirket çalışanlarına özel dersler vermektedir.
Ders ve eğitimlerinin yanında, lisanslı bir yelkenci olarak “YOGA ON BOARD” (https://www.facebook.com/YogaOnBoard ) adı altında denizciler ve denizseverler için teknede ve karada yoga uygulamasını kapsayan projesini yürütmektedir.

ders içeriği

1. Storytelling: Communicating a Narrative
06:59
2. Storytelling: Creative License
04:09
3. Storytelling: Finding Inspiration from Adaptation
07:50
4. Storytelling: Your Screenwriting Project
07:43
5. Impact Through Narrative: Delivering Impact
06:10
6. Impact Through Narrative: Dialogue
04:01
7. Impact Through Narrative: Screenwriting as a Collaborative Medium
04:10
8. The Details: Building Your Budget
09:42
9. The Details: Building Your Crew
05:41
10. The Details: Timeline
02:54
11. The Details: Software & Formatting
05:02
12. Pitching: Writing a Logline
08:18
13. Pitching: Drafting a Treatment
05:59
14. Pitching: The Pitch
06:20
15. Pitching: Ask Yourself This
09:12
Açık Akademi Microsoft Sertified & Courses Company
Yoga
60.00 TL
Selin Koldaş Denli
Salı-Perşembe 10:00
5
Kadıköy, Erenköy

İLGİLENEBİLECEĞİNİZ DİĞER İLANLAR